Szkolenia antymobbing

Sprawdź gotowe szkolenie e-learningowe przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w zatrudnieniu!

Zdobyliśmy uznanie wielu znanych firm

Szkolenie e-learningowe przeciwdziałanie mobbingowi

Opis szkolenia

Szkolenie opracowane dla pracowników firm i instytucji. Zawiera takie informacje jak: czym jest mobbing, typy mobbingu, przebieg mobbingu, skąd się bierze mobbing, mobbing a dyskryminacja. Pielęgnuj zdrowe środowisko pracy, przeciwdziałaj mobbingowi i dyskryminacji w swojej organizacji. Praktyczne porady, prawdziwe scenki sytuacyjne, ćwiczenia utrwalające prawidłowe postawy.

Cele

Dzięki szkoleniu będziesz wiedzieć, jak pielęgnować zdrowe środowisko pracy, by zapobiegać przypadkom mobbingu i dyskryminacji. Będziesz w stanie szybko rozpoznać niepokojące sygnały w Twoim otoczeniu i adekwatnie reagować, gdy poczujesz, że Ty lub ktoś w Twoim otoczeniu może doświadczać mobbingu lub dyskryminacji.

Korzyści

Dzięki szkoleniom zyskasz szeroką wiedzę na temat mobbingu i dyskryminacji oraz jego skutków dla organizacji. Zyskasz umiejętność rozpoznawania mobbingu i odróżniania go od konfliktów interpersonalnych. Przekonasz się, że dobre relacje w pracy oznaczają większą efektywność i lepsze zdrowie pracowników.

Certyfikat

Wygeneruj certyfikat w formie pliku PDF potwierdzający udział w szkoleniu.

Uruchomienie

Szkolenie jest dostępne zarówno w formie SCORM do udostępnienia na platformie klienta jak i udostępniane bezpośrednio dla wybranych użytkowników w organizacji. Udostępnij szkolenie przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w zatrudnieniu już w 48h od zakupu. Szybko i sprawnie uzyskasz dostęp do kompletnego rozwiązania. Zajmiemy się obsługą procesu szkolenia: import użytkowników, zaproszenia, przypomnienia, powiadomienia, certyfikaty, wsparcie techniczne, raportowanie.

Szkolenia antymobbingowe

Szkolenie Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w zatrudnieniu dostępne jest w dwóch wariantach:

  • w wersji infograficznej, w którym ekrany merytoryczne przeplatane są opisami sytuacji „z życia wziętych”,
  • w wersji fabularnej, to liczne case studies, w których trzeba zidentyfikować zachowania kwalifikowane zgodnie z obowiązującym prawem jako mobbing.

Poznaj zalety szkoleń e-learningowych Dolineo

null

Praktyczna wiedza

Szkolenia opracowane we współpracy z najlepszymi ekspertami, na bieżąco aktualizowane prawnie.
null

Ciekawa forma

Szkolenia bogate w case studies, ciekawostki, przykłady, trudne sytuacje oraz ćwiczenia utrwalające prawidłowe postawy.
null

Zadziała na pewno

Komputery i urządzenia mobilne (HTML5), udostępniamy SCORM lub gotową platformę.

Nasi klienci, referencje i case studies

Szkolenia e-learning dopasowane do Twoich potrzeb

Gotowe szkolenie e-learningowe

Od 15 lat dostarczamy dedykowane i gotowe szkolenia e-learningowe, które działają na wielu platformach e-learningowych – komercyjnych i open-sourcowych. Szkolenia opracowujemy w standardach SCORM i AICC.

Personalizacja i aktualizacja

Dostosuj treść szkoleń do swojej organizacji. Dodamy procedury, zmienimy scenki, załączymy pliki.

Platforma Dolineo

Platforma Dolineo to biblioteka ponad 150 gotowych szkoleń e-learningowych, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje umiejętności w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, rozwoju osobistego, zarządzania, administracji oraz bezpieczeństwa. Dolineo daje również możliwość dzielenia się wiedzą poprzez samodzielne tworzenie i udostępnianie treści szkoleniowych, testów czy ankiet.

Ponad 150 szkoleń gotowych

Wybieraj spośród 6 obszarów tematycznych: rozwój osobisty, obsługa klienta, sprzedaż, zarządzanie, bezpieczeństwo, administracja.

Poznaj cały katalog szkoleń lub sprawdź wybrane najpopularniejsze szkolenia:

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być wdrożenie e-learningu w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.