Kurs cyberbezpieczeństwa

Świadomy pracownik zwiększa bezpieczeństwo informatyczne Twojej organizacji. Wybierz pakiet szkoleń e-learningowych z Cyberbezpieczeństwa.

Zdobyliśmy uznanie wielu znanych firm

Zapewnij pracownikom swojej organizacji Cyberbezpieczeństwo 24/7

Opis szkolenia

Pakiet szkoleń Cyberbezpieczeństwo porusza trzy najistotniejsze obszary z zakresu bezpieczeństwa IT: bezpieczeństwo informacji w erze cyber zagrożeń (6 pigułek wiedzy), bezpieczeństwo poczty elektronicznej oraz bezpieczeństwo sprzętu służbowego (hasła, dostępy). Zwiększaj wiedzę i świadomość swoich pracowników już dziś!

Cele

Dowiedz się jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej, sprzętu służbowego – komputerów, telefonów, pendrive, drukarek, systemów informatycznych (hasła, dostępy), mediów społecznościowych, informacji poufnych. Pracownicy poznają zagrożenia płynące ze złośliwego oprogramowania. Dowiedzą się, jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej. Nauczą się chronić przed spamem.

Korzyści

Nie narażając się na niebezpieczeństwo, pracownicy zobaczą potencjalne konsekwencje zaniedbywania kwestii bezpieczeństwa w Internecie. Dowiedzą się, jak chronić najważniejsze zasoby na komputerach służbowych. Uświadomią sobie skalę zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią. Będą w stanie wdrożyć dobre praktyki ochrony informacji.

Certyfikat

Wygeneruj certyfikat (PDF) potwierdzający udział w szkoleniu.

Uruchomienie

Zajmiemy się obsługą procesu szkolenia: import użytkowników, zaproszenia, przypomnienia, powiadomienia, certyfikaty, wsparcie techniczne, raportowanie. Zaufaj naszemu zespołowi!

Szkolenie Bezpieczeństwo Informacji

Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników firm i instytucji, to wiedza, jak chronić najważniejsze zasoby na komputerach służbowych, świadomość skali zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią oraz umiejętności m.in. wdrażania dobrych praktyki ochrony informacji.

Pracownicy po przejściu szkolenia poznają zagrożenia płynące ze złośliwego oprogramowania. Dowiedzą się, jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej. Nauczą się chronić przed spamem. Poznają zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu elektronicznego. Dowiedzą się, jak bezpiecznie tworzyć i przechowywać hasła. Nauczą się chronić przed phishingiem oraz dowiedzą się jak bezpiecznego korzystać z mediów społecznościowych.

Poznaj zalety szkoleń e-learningowych Dolineo

null

Praktyczna wiedza

Szkolenia opracowane we współpracy z najlepszymi ekspertami, szkolenia systematycznie aktualizujemy i unowocześniamy.
null

Ciekawa forma

Szkolenia bogate w case studies, ciekawostki, przykłady, trudne sytuacje oraz ćwiczenia utrwalające prawidłowe postawy.
null

Zadziała na pewno

Komputery i urządzenia mobilne (HTML5), udostępniamy SCORM lub gotową platformę.

Nasi klienci, referencje i case studies

Szkolenia e-learning dopasowane do Twoich potrzeb

Gotowe szkolenia

Od 15 lat dostarczamy dedykowane i gotowe szkolenia e-learningowe, które działają na wielu platformach e-learningowych – komercyjnych i open-sourcowych. Standardy SCORM i AICC nie są nam straszne.

Personalizacja

Dostosuj treść szkoleń do swojej organizacji. Dodamy procedury, zmienimy scenki, załączymy pliki.

Platforma

Platforma Dolineo to biblioteka ponad 150 gotowych modułów szkoleniowych, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje umiejętności w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności miękkich, menadżerskich oraz bezpieczeństwa. Dolineo daje również możliwość dzielenia się wiedzą poprzez samodzielne tworzenie i udostępnianie treści szkoleniowych, testów czy ankiet.

Ponad 150 szkoleń gotowych

Wybieraj spośród 6 obszarów tematycznych: rozwój osobisty, obsługa klienta, sprzedaż, zarządzanie, bezpieczeństwo, planowanie pracy.

Poznaj cały katalog szkoleń lub sprawdź wybrane najpopularniejsze szkolenia:

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być wdrożenie e-learningu w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.