Często zadawane pytania

Kto pyta nie błądzi. Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań (FAQ) dotyczących platformy e-learningowej Dolineo.

Koszt abonamentu Dolineo zależy od liczby unikalnych użytkowników platformy.

Standardowym rozwiązaniem jest roczny abonament i jest to opcja najbardziej atrakcyjna cenowo, natomiast dopuszczamy również krótsze okresy, tj. 3 i 6 miesięczne.

Kupując abonament Dolineo otrzymują Państwo dostęp do wszystkich jej funkcjonalności.

W cenie jest m.in.:

  • dostęp do biblioteki ponad 150 gotowych szkoleń e-learningowych;
  • dostęp do strefy własnej z trzema kreatorami (testów, ankiet i szkoleń), dzięki czemu mogą Państwo tworzyć własne treści i dzielić się wewnętrzną wiedzą;
  • pakiet szablonów testów, ankiet, szkoleń do wykorzystania/edycji;
  • pakiet filmów instruktażowych;
  • zdalny warsztat z obsługi platformy dla administratorów;
  • wsparcie mailowe dla użytkowników i administratorów;
  • dedykowany adres w domenie dolineo.com oraz możliwość wstawienia własnego logotypu.

Nie, hosting i utrzymanie, a także zarządzanie kopiami bezpieczeństwa platformy Dolineo zapewniamy my. Dodatkowo, otrzymają Państwo dedykowany adres w domenie dolineo.com.

Istnieje możliwość personalizacji platformy Dolineo o własny logotyp. Pełne dostosowanie poprzez np. zmianę kolorystyki czy kształtu przycisków dostępne jest wyłącznie w wariancie Dolineo Enterprise.

Dolineo jest gotową platformą o zamkniętych funkcjonalnościach, natomiast w wariancie Enterprise można ją rozbudowywać o moduły takie jak np. ocena okresowa 360, grywalizacja czy moduł szkoleń stacjonarnych. Istnieje wówczas opcja integracji z systemami klienta czy dowolnej modyfikacji funkcjonalności – zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami zamawiającego. Dolineo Enterprise jest tzw. „platformą szytą na miarę”.

Tak, platforma jest w pełni responsywna, więc można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych (smartphone, tablet).

Nie, platforma Dolineo nie wymaga posiadania żadnej wiedzy informatycznej. Większość osób administrujących platformą po stronie naszych klientów to osoby z działu HR/szkoleń, które jako jeden z atutów platformy wskazują na jej intuicyjność. Niemniej jednak, zapraszamy do samodzielnego przetestowania wersji demonstracyjnej.

Wdrożenie trwa do 3 dni roboczych od momentu podpisania zamówienia, przekazania listy użytkowników oraz ustalenia szczegółów udostępnienia.

Tak, w cenie abonamentu otrzymują Państwo dedykowany adres wsparcia (nazwafirmy@dolineo.com), na który zarówno użytkownicy, jak i administratorzy mogą zgłaszać problemy techniczne.

Po podjęciu decyzji, że są Państwo zainteresowani zakupem abonamentu Dolineo – prześlemy Państwu do weryfikacji i podpisania wzór zamówienia wraz z załącznikami, a także plik Excel, do którego powinni Państwo wprowadzić listę pracowników (użytkowników platformy). Po otrzymaniu podpisanych dokumentów oraz uzupełnionego pliku Excel, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów (m.in. uzgodnienie treści mailingu, który zostanie wysłany do użytkowników z zaproszeniem do korzystania platformy czy terminu na zdalny warsztat dla administratorów). Ostatnim etapem jest import kont na platformę, a co za tym idzie uruchomienie jej dla wszystkich użytkowników. Trwa to maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu ustalenia wszystkich szczegółów.

Co nowego na blogu

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być wdrożenie e-learningu w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.