Kompleksowe wsparcie procesów HR

Dolineo to rozwiązanie wspierające zarządzanie wiedzą i kompetencjami w takich procesach jak rekrutacja, onboarding, szkolenia wewnętrzne, rozwój pracownika, zmiana stanowiska czy awans.

Platforma e-learningowa

Dolineo umożliwia wszechstronny rozwój pracowników. Platforma oferuje bibliotekę ponad 150 gotowych szkoleń e-learningowych, dzięki którym użytkownicy mogą korzystać z niej efektywnie już od pierwszych dni. Dolineo daje również możliwość tworzenia szkoleń i dzielenia się wewnętrzną wiedzą w organizacji.

Gotowe szkolenia e-learningowe

Ponad 150 interaktywnych szkoleń online, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje umiejętności w obszarze rozwoju osobistego, obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania, bezpieczeństwa i planowania pracy. Co miesiąc powstaje nowe szkolenie odpowiadające na bieżące potrzeby naszych klientów.

Ścieżki rozwoju

Twórz ścieżki rozwoju pracowników na platformie e-learningowej wykorzystując szkolenia gotowe i materiały wewnętrzne. Zarządzaj całym procesem szkoleniowym w jednym miejscu. Podnieś efektywność swojego zespołu poprzez wzmocnienie wiedzy i kompetencji poszczególnych jego członków.

Kreator szkoleń

W szybki i intuicyjny sposób twórz wewnętrzne materiały szkoleniowe. Udostępniaj je dla wybranych grup i osób. Buduj kulturę dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami w firmie. Przekonaj się jak z Dolineo, w prosty sposób przy użyciu gotowych szablonów, stworzysz interesujące materiały szkoleniowe.

Ankiety i testy wiedzy

Sprawdzaj wiedzę pracowników i zbieraj informacje zwrotne razem z Dolineo.
Testuj wiedzę z zakresu produktów, wewnętrznych procesów i procedur, bezpieczeństwa oraz jakości. Korzystaj z gotowych szablonów lub samodzielnie konfiguruj testy i ankiety zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Nagradzaj pracowników certyfikatami.

Wsparcie

Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie uruchomienia platformy – przeprowadzamy zdalny warsztat dla administratorów, przekazujemy filmy instruktażowe, gotowe szablony szkoleń, testów i ankiet, oferujemy również dedykowany adres wsparcia dla użytkowników. Pracownicy otrzymują dostęp do pełnego rozwiązania już w ciągu 48h od zakupu.

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być wdrożenie e-learningu w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.