Oferta specjalna dla czytelników HR na Szpilkach®

Poznaj platformę z katalogiem szkoleń i sprawdź jak możesz zoptymalizować procesy w swojej organizacji. Otrzymaj 20% zniżki oraz moduły AI i Bazy Wiedzy w cenie.
hrnaszpilkach dolineo

Zoptymalizuj procesy HR w swojej organizacji

Wybierając Dolineo otrzymasz dostęp do stale rozwijanego katalogu ponad 200 gotowych szkoleń e-learningowych. Do dyspozycji masz 6 obszarów: rozwój osobisty, obsługa klienta, sprzedaż, zarządzanie, bezpieczeństwo oraz planowanie pracy. Rozwijaj swoich pracowników dzięki Dolineo! Zaprojektuj własne ścieżki rozwoju lub skorzystaj z gotowych.

Sprawdź katalog gotowych szkoleń e-learningowych.

Baza szkoleń e-learningowych Dolineo
Dzięki intuicyjnemu kreatorowi, w prosty sposób stworzysz własne szkolenia np. proceduralne, produktowe czy onboardingowe i udostępnisz je wybranym lub wszystkim pracownikom. Publikuj też firmowe materiały w różnych formatach m.in. PDF, wideo czy .doc. Wyznaczaj w swojej organizacji ekspertów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą z innymi!
Kreator do tworzenia szkoleń e-learningowych
Dzięki wbudowanym kreatorom testów oraz ankiet z łatwością sprawdzisz wiedzę pracowników lub zbadasz ich opinię czy poziom zadowolenia z pracy. Możesz skorzystać z naszych gotowych szablonów bądź zaprojektować wszystko samodzielnie. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencjizaprojektowanie testu zajmuje mniej niż 60 sekund!
Kreator testów oraz ankiet na platformie e-learningowej Dolineo
Twórz ścieżki onboardingowe – do firmy lub na poszczególne stanowiska, dzięki czemu każdy nowy pracownik będzie miał dostęp do tej samej, uporządkowanej wiedzy. W jednym miejscu przekażesz wszystkie informacje na temat firmy, jej wartości, procedur czy produktów.

Sprawdź jak Dolineo może wesprzeć proces adaptacji!

Sprawny onboarding pracowników dzięki platformie e-learningowej Dolineo

Wypełnij formularz - otrzymaj demo i ofertę!

-20% na podstawowy abonament oraz dodatkowe dwa moduły w cenie. Poznaj szczegóły oferty specjalnej, tylko dla czytelników i czytelniczek HR na Szpilkach®. 

Co może zaoferować Ci platforma Dolineo?

 • Katalog ponad 200 szkoleń gotowych, w tym m.in. RODO, Cyberbezpieczeństwo, Przeciwdziałanie mobbingowi, szkolenia z zarządzania zespołem, Excela czy sprzedażowe. Podnoś wiedzę i kompetencje swojego zespołu.
 • Możliwość dzielenia się wewnętrzną wiedzą – udostępniaj firmowe dokumenty i procedury, twórz firmowe ścieżki rozwojowe.
 • Testuj wiedzę – dzięki modułowi sztucznej inteligencji (AI) przygotujesz test wiedzy już w 60 sekund.
 • Badaj opinie pracowników.
 • Usprawnij onboarding – popraw efektywność procesu wdrożeń nawet o 50%!
 • Monitoruj postępy i raportuj wyniki.

Testuj Dolineo przez 14 dni i sprawdź czy sprawdzi się w Twojej firmie!
  Podanie danych kontaktowych w formularzu jest jednoznaczne z żądaniem świadczenia usługi udostępnienia informacji przez SMART Education International sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (dalej: SMART). SMART jest administratorem Twoich danych. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności i Regulaminie.
  Przejście dalej jest potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją warunków Regulaminu.

  Czytaj więcej

  Dołącz do grona ponad 100 zadowolonych klientów