Pobierz bezpłatnego ebooka

W czasach kiedy tak ciężko o dobrego pracownika i tak cenny jest czas doświadczonych osób w firmie, pokażemy Ci jak sprawnie i efektywnie przeprowadzić wdrożenie nowych pracowników.

W przygotowanym dla Ciebie ebooku znajdziesz kompleksową wiedzę o onboardingu. Powiemy Ci, krok po kroku, od czego zacząć, jakich błędów nie popełniać i jak to robią inni. Na końcu ebooka czeka na Ciebie coś wyjątkowego – Checklista, czyli lista kontrolna kolejnych kroków, które powinny zostać wykonane podczas procesu wdrażania nowo zatrudnianych osób.

Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.

1. Podanie danych kontaktowych w formularzu jest jednoznaczne z żądaniem świadczenia usługi udostępnienia usługi przez SMART Education International sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (dalej: SMART).
2. Za świadczenie usługi pobrania e-booka SMART nie pobiera opłat, z zastrzeżeniem, iż w zamian za świadczenie tej usługi jesteś zobowiązany/a dostarczyć dane osobowe do celów przedstawienia przez SMART na podany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowej dotyczącej usług i produktów SMART.
3. SMART jest administratorem Twoich danych. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności i Regulaminie. Przejście dalej jest potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją warunków Regulaminu.

Szkolenia dla pracowników - baza szkoleń