Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

zadbaj o jakość pracy w zespole

Dolineo w praktyceNowości na Dolineo

Czy Twój zespół dba o jakość swojej pracy?

Na samo hasło „procedury” wielu z nas przechodzi zimny dreszcz. Kojarzą się z biurokracją, ograniczeniami i godzinami nudnych szkoleń. Są one jednak niezbędne dla zachowania porządku i wysokich standardów pracy. Jak zadbać o odpowiednią jakość i płynność pracy zespołowej w Twojej organizacji? Na to pytanie odpowiada nasze najnowsze szkolenie pt. Zadbaj o jakość pracy w zespole – już dostępne na Dolineo! Dzięki niemu wprowadzisz pracowników w świat procedur i lepszego organizowania swojego czasu i przestrzeni łatwo i bezboleśnie. Koniec z bałaganem w dokumentach i głuchymi telefonami w ramach wewnętrznej komunikacji!

Dlaczego warto udostępnić pracownikom szkolenie o jakości pracy w zespole?

1. Oszczędzasz czas i energię

Pandemia udowodniła, że wypełniona po brzegi sala to nie jedyne miejsce, w którym można przekazać informacje dużej ilości osób w krótkim czasie. Wystarczy dostęp do internetu i odpowiednie narzędzie. Ta metoda sprawdziła się z powodzeniem i stała standardem w wielu organizacjach! Jest przydatna szczególnie wtedy, gdy pracujesz w rozproszonym zespole i zebranie wszystkich pracowników w jednym miejscu graniczy z cudem – a jakość pracy wciąż jest Twoim priorytetem. Nie trać czasu i energii na organizację stacjonarnego szkolenia na temat ważności procedur – nasze szkolenie e-learningowe zrobi wszystko za Ciebie!

2. Zapewniasz pracownikom zestaw know-how

Niezależnie od tematyki zagadnienia, naszym priorytetem jest przedstawienie jej w przystępnej i przejrzystej formie. Nie inaczej jest w przypadku naszego najnowszego szkolenia. Opisujemy w nim, jak wyglądają przydatne procedury – takie jak notatka ze spotkania, analiza maili z zadaniami czy przekazywanie dokumentów. Wiedza zawarta w szkoleniu ułatwi Twoim pracownikom zbudowanie uporządkowanego środowiska pracy, które ułatwi im wykonywanie zadań i stworzy przestrzeń do wdrażania kolejnych modyfikacji. Zastosowanie przez pracowników dobrych praktyk przedstawiony zaowocuje poprawą jakości pracy w Twojej organizacji.

3. Uczulasz pracowników na problemy z ich codzienności

Jak zadbaliśmy o to w szkoleniu? Przede wszystkim jest ono bogate w różnorodne case-studies, które pokazują przyczyny i skutki nieprzestrzegania procedur na przykładzie perypetii bohaterów szkolenia. Przedstawione case-studies są mocno osadzone w rzeczywistości i ułatwiają zrozumienie omawianych mechanizmów. Jak to działa? Bezpośrednia obserwacja doświadczeń bohaterów szkolenia jest najbardziej skuteczną metodą nauki, która sprawdza się zwłaszcza w przypadku szkoleń dotyczących procedur. To o wiele lepszy sposób niż przedstawianie suchych informacji w formie wytycznych i tabelek.

Co użytkownik zyska dzięki szkoleniu?

  • Szybki dostęp do treści – szkolenie jest pigułką wiedzy dostępną zawsze, gdy wydarzy się potrzeba odświeżenia zawartych w nim informacji.
  • Zestaw dobrych praktyk – dzięki ich zastosowaniu może okazać się, że wiele czynności można wykonać inaczej i przez to ułatwić pracę własną oraz całego zespołu.
  • Atrakcyjną formę – dzięki licznym case-studies, obrazowym treściom, grafikom i przystępnemu interfejsowi czas poświęcony na szkolenie będzie treściwy i angażujący.

Dla kogo jest przeznaczone szkolenie?

  • Nowych pracowników, którzy wdrażają się w działalność Twojej organizacji i potrzebują zestawu dobrych praktyk, które ułatwią im start i dalszy rozwój.
  • Wszystkich, którzy czują potrzebę uporządkowania swojej pracy i poprawy jej jakości oraz wydajności.

Co zrobić, aby przetestować szkolenie pt. Zadbaj o jakość pracy w zespole?

Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie Dolineo. Podając swój adres e-mail w domenie firmowej, otrzymasz dostęp demonstracyjny do tego, jak i do ponad 200 gotowych szkoleń e-learningowych.

Udostępnij ten wpis
Monika Kopiec

Monika Kopiec