Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie i szkoleniach Dolineo?

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla siebie sposób!

Sprzedaż i Obsługa Klienta

Napisz do nas na adres kontakt@dolineo.com

Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.

Zadzwoń: 783 994 025

Zapytaj na czacie w prawym dolnym rogu.

Potrzebujesz pomocy?

Poszukaj odpowiedzi w sekcji Często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Newsletter
RODO
Podanie danych kontaktowych w formularzu jest jednoznaczne z żądaniem świadczenia usługi udostępnienia informacji przez SMART Education International sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (dalej: SMART). SMART jest administratorem Twoich danych. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności i Regulaminie. Przejście dalej jest potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją warunków Regulaminu.

Poznaj twórców Dolineo

Platforma e-learningowa Dolineo to produkt polskiej firmy Smart Education, która już od ponad 16 lat z sukcesem wspiera firmy i instytucje we wdrażaniu szeroko pojętych rozwiązań e-learningowych oraz narzędzi wspomagających procesy HR. Działaniom tym niezmiennie przyświeca misja firmy, którą jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań pomagających organizacjom w rozwoju ich potencjału.

Smart Education to zespół ponad 30 pasjonatów e-learningu, którzy wspierają i doradzają klientom zarówno w zakresie platform e-learningowych, jak i projektów szkoleniowych.

baza wiedzy dla pracownikow
baza wiedzy dla pracownikow

Lublin

„Lublin – Miasto inspiracji” to miasto pełne wspaniałych pasjonatów, ludzi wykształconych, zaangażowanych, kreatywnych, otwartych na innowacje. Od 15 lat ten oddział Smart Education prężnie się rozwija i to tutaj zdecydowaliśmy się przenieść siedzibę.

Dane kontaktowe:
Smart Education International sp. z o.o.
ul. Vetterów 1, 20-277 Lublin
NIP: 5213549729
REGON: 142163278
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000344241

Warszawa

Warszawa to miasto wielu profesjonalistów skupionych na pracy w największych organizacjach i instytucjach, szukających zaufanych partnerów biznesowych. Jesteśmy blisko nich działając w naszym oddziale w centrum miasta. Dostępni na spotkanie w Twojej firmie, ale zapraszamy również do nas.

Jak do nas dotrzeć?
ul. Pańska 96/83, 00-837 Warszawa

baza wiedzy dla pracownikow