Szkolenie cyberbezpieczeństwo

Świadomy pracownik zwiększa bezpieczeństwo informatyczne Twojej organizacji. Wybierz pakiet szkoleń e-learningowych z Cyberbezpieczeństwa.

Wypróbuj bezpłatnie
Antymobbing

Zdobyliśmy uznanie wielu znanych firm

Zapewnij pracownikom swojej organizacji Cyberbezpieczeństwo 24/7

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa informacji porusza trzy najistotniejsze obszary: bezpieczeństwo informacji w erze cyber zagrożeń (6 pigułek wiedzy), bezpieczeństwo poczty elektronicznej oraz bezpieczeństwo sprzętu służbowego (hasła, dostępy). Zwiększaj wiedzę i świadomość swoich pracowników już dziś!

opis szkolenia

Dowiedz się jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej, sprzętu służbowego – komputerów, telefonów, pendrive, drukarek, systemów informatycznych (hasła, dostępy), mediów społecznościowych, informacji poufnych. Pracownicy poznają zagrożenia płynące ze złośliwego oprogramowania. Dowiedzą się, jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej. Nauczą się chronić przed spamem.

szkolenia

Nie narażając się na niebezpieczeństwo, pracownicy zobaczą potencjalne konsekwencje zaniedbywania kwestii bezpieczeństwa w Internecie. Dowiedzą się, jak chronić najważniejsze zasoby na komputerach służbowych. Nasze szkolenie online z cyberbezpieczeństwa sprawi, że uświadomią sobie skalę zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią. Będą w stanie wdrożyć dobre praktyki ochrony informacji.

pracownicy przy komputerze

Wygeneruj certyfikat (PDF) potwierdzający udział w szkoleniu.

mężczyzna przy laptopie

Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa możemy uruchomić w trzech wariantach:

  • udostępnienie szkolenia na platformie Dolineo dla określonej liczby pracowników na określony czas;
  • przekazanie paczki SCORM na zasadzie licencji wieczystej dla Twoich pracowników – opcja dla firm posiadających własną platformę e-learningową;
  • roczny abonament Dolineo – udostępnienie całej platformy z biblioteką ponad 200 szkoleń gotowych.

Uruchom szkolenie dla swoich pracowników już w ciągu 48h od zakupu! W przypadku wariantów 1 oraz 3 w cenie jest również: pierwszy import użytkowników, wysłanie zaproszeń, możliwość pobrania certyfikatu PDF potwierdzającego uczestnictwo, dostęp do modułu raportów.

mężczyzna przy laptopie
Wypróbuj bezpłatnie

Szkolenie Bezpieczeństwo Informacji

Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników firm i instytucji, to wiedza, jak chronić najważniejsze zasoby na komputerach służbowych, świadomość skali zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią oraz umiejętności m.in. wdrażania dobrych praktyki ochrony informacji.

Pracownicy po przejściu szkolenia poznają zagrożenia płynące ze złośliwego oprogramowania. Dowiedzą się, jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej. Nauczą się chronić przed spamem. Poznają zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu elektronicznego. Dowiedzą się, jak bezpiecznie tworzyć i przechowywać hasła. Nauczą się chronić przed phishingiem oraz dowiedzą się jak bezpiecznego korzystać z mediów społecznościowych.

Zobacz wersję demonstracyjną

Zakres szkolenia e-learningowego z cyberbezpieczeństwa

Poznaj zalety szkoleń e-learningowych Dolineo

ai

Praktyczna wiedza

Szkolenia opracowane we współpracy z najlepszymi ekspertami, na bieżąco aktualizowane prawnie.

ai

Ciekawa forma

Szkolenia bogate w case studies, trudne sytuacje, ćwiczenia utrwalające prawidłowe postawy oraz ciekawostki.

ai

Zadziała na pewno

Komputery i urządzenia mobilne (HTML5), udostępniamy SCORM lub gotową platformę.

Sprawdź jak Dolineo rozwiąże Twoje problemy

Szkolenia e-learning dopasowane do Twoich potrzeb

Od 15 lat dostarczamy dedykowane i gotowe szkolenia e-learningowe, które działają na wielu platformach e-learningowych – komercyjnych i open-sourcowych. Standardy SCORM i AICC nie są nam straszne.

Sprawdź katalog gotowych szkoleń e-learningowych!

gotowe szkolenia

Dostosuj treść szkoleń do swojej organizacji. Dodamy procedury, zmienimy scenki, załączymy pliki.

laptop

Platforma Dolineo to biblioteka ponad 200 gotowych modułów szkoleniowych, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje umiejętności w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności miękkich, menadżerskich oraz bezpieczeństwa. Dolineo daje również możliwość dzielenia się wiedzą poprzez samodzielne tworzenie i udostępnianie treści szkoleniowych, testów czy ankiet.

pracownicy przy komputerze
wypróbuj bezpłatnie
Piekarnia familijna

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być uruchomienie platformy e-learningowej w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.

Wypróbuj bezpłatnie

Szkolenie Cyberbezpieczeństwo na platformie HR Dolineo

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie szkolenia cyberbezpieczeństwa

Od czego zależy koszt dostępu do szkolenia cyberbezpieczeństwo?

W przypadku udostępnienia na naszej platformie e-learningowej, zależy on od liczby pracowników, którzy mają skorzystać ze szkolenia oraz okresu czasu na jaki ma im ono zostać udostępnione np. miesiąc lub trzy miesiące.

Na jaki minimalny okres mogę zakupić szkolenie z przeciwdziałania cyberbezpieczeństwa?

Na okres miesiąca.

W jakiej formie przekazywane są paczki SCORM?

W przypadku klientów, którzy posiadają własne platformy e-learningowe, paczki SCORM przekazujemy w formie pliku do pobrania z naszego serwera ftp.

Czy szkolenie cyberbezpieczeństwo posiada lektora?

Nie.

Ile trwa szkolenie e-learningowe z cyberbezpieczeństwa?

Jest to uzależnione od tempa czytania danego pracownika czy też robienia przez niego np. ewentualnych notatek w trakcie. Niemniej jednak szacunkowy czas niezbędny do przejścia szkolenia to: 130 minut. Jest ono podzielone na siedem mniejszych modułów.

Czy do szkolenia z cyberbezpieczeństwa można dodać własne treści?

W przypadku, kiedy wybierasz pełny abonament do całej platformy e-learningowej Dolineo – możesz jako osobny obiekt szkoleniowy w ścieżce, samodzielnie przygotować uzupełniające treści w dostępnym kreatorze szkoleń lub osadzić je jako plik PDF.

Drugą opcją, niezależnie od wariantu udostępnienia, na który się decydujesz, jest odpłatne zlecenie zaprojektowania ekranów z dodatkowymi treściami nam – w zewnętrznym narzędziu, bezpośrednio w interesującym Cię szkoleniu, w stylistyce, która będzie spójna z całością.

Czy będę widzieć wyniki?

Decydując się na udostępnienie szkolenia e-learningowego na platformie Dolineo otrzymasz konto administratora, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco monitorować postępy pracowników w dostępnym module raportów.

Czy szkolenie z cyberbezpieczeństwa kończy się certyfikatem?

Jeśli zdecydujesz się na wariant czasowego udostępnienia szkolenia lub pełny dostęp do całej platformy e-learningowej Dolineo, pracownik będzie miał możliwość wygenerowania imiennego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Jest to plik PDF do pobrania.

Ile czasu trwa uruchomienie szkolenia e-learningowego w organizacji?

W przypadku pełnego abonamentu Dolineo lub czasowego udostępnienia szkolenia jest to zaledwie kilka dni roboczych od momentu podpisania zamówienia oraz przekazania nam listy użytkowników.

W przypadku zakupu paczek SCORM – również przekazujemy je w bardzo krótkim czasie.

Czy Dolineo oferuje szkolenia w formie stacjonarnej?

Nie, wszystkie nasze szkolenia są szkoleniami e-learningowymi i mają formę interaktywnych, multimedialnych ekranów z ćwiczeniami czy testami wiedzy. Wybrane tematy mają formę animacji czy wideoinstruktaży.

Jaki jest program szkolenia?

Szkolenie podzielone jest na 7 mniejszych modułów, które wieńczy test wiedzy zakończony uzyskaniem certyfikatu. Poszczególne moduły to:

  1. Prawo, ważne definicje
  2. Ochrona danych osobowych
  3. Systemy informatyczne
  4. Bezpieczeństwo w Internecie
  5. Zagrożenia w Internecie
  6. Zabezpieczenia internetowe
  7. Bezpieczeństwo informacji  – gra