Szkolenie e-learningowe BHP

Gotowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno–biurowych i kierowników. Wykorzystaj e-learning i przeszkól swoich pracowników z BHP online.

wypróbuj bezpłatnie
Antymobbing

Zdobyliśmy uznanie wielu znanych firm

Poznaj najlepsze szkolenie e-learningowe z zakresu BHP w Polsce

Przekonaj się, że szkolenie okresowe BHP może być ciekawe i angażujące. Nasze szkolenia BHP online to zawsze aktualne przepisy BHP. Szkolenie przeznaczone dla średnich i dużych firm oraz instytucji.

opis szkolenia

Celem szkoleń BHP jest zapoznanie uczestników z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia okresowe BHP mają charakter aktualizacyjny. Szkolenia BHP prezentują zmiany w przepisach, a ich skutkiem ma być również poszerzenie wiedzy na temat BHP.

Osoby posiadające odpowiednią wiedzę na temat zagrożeń występujących na ich stanowisku, zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby zawodowe, czy też ulegają wypadkom. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy odgrywają ważną rolę zarówno w procesie przygotowania zawodowego, jak i późniejszych etapach pracy zawodowej. Regularnie i rzetelnie przeprowadzane przynoszą korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom.

pracownicy przy komputerze

Certyfikat ukończenia szkolenia spełniający wymagania prawne.

mężczyzna przy laptopie

Szkolenie możemy uruchomić w trzech wariantach:

  • udostępnienie szkolenia na platformie Dolineo dla określonej liczby pracowników na określony czas;
  • przekazanie paczki SCORM na zasadzie licencji wieczystej dla Twoich pracowników – opcja dla firm posiadających własną platformę e-learningową;
  • roczny abonament Dolineo – udostępnienie całej platformy z biblioteką ponad 200 szkoleń gotowych.

Uruchom szkolenie dla swoich pracowników już w ciągu 48h od zakupu! W przypadku wariantów 1 oraz 3 w cenie jest również: pierwszy import użytkowników, wysłanie zaproszeń, możliwość pobrania certyfikatu PDF potwierdzającego uczestnictwo, dostęp do modułu raportów.

mężczyzna przy laptopie
wypróbuj bezpłatnie

Nowoczesne i efektywne szkolenia okresowe BHP

Dzięki platformie e-learningowej Dolineo możesz w prosty i szybki sposób realizować obowiązkowe szkolenia BHP w atrakcyjnej, nowoczesnej formie. Powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych oraz kierowników.
Szkolenie z Bezpieczeństwa i Higieny pracy pozwala nie tylko zrealizować ustawowy obowiązek przeszkolenia pracowników, ale także realnie wpływa na poziom znajomości zasad bezpieczeństwa. Po szkoleniu można uzyskać certyfikat będący pełnoprawnym imiennym zaświadczeniem zgodnym z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zobacz wersję demonstracyjną

Poznaj zalety szkoleń e-learningowych Dolineo

ai

Praktyczna wiedza

Szkolenia opracowane we współpracy z najlepszymi ekspertami, na bieżąco aktualizowane prawnie.

ai

Ciekawa forma

Szkolenia bogate w case studies, trudne sytuacje, ćwiczenia utrwalające prawidłowe postawy oraz ciekawostki.

ai

Zadziała na pewno

Komputery i urządzenia mobilne (HTML5), udostępniamy SCORM lub gotową platformę.

Nasi klienci, referencje i case studies

Szkolenia e-learning dopasowane do Twoich potrzeb

Od 15 lat dostarczamy dedykowane i gotowe szkolenia e-learningowe, które działają na wielu platformach e-learningowych – komercyjnych i open-sourcowych. Standardy SCORM i AICC nie są nam straszne.

gotowe szkolenia

Dostosuj treść szkoleń do swojej organizacji. Dodamy procedury, zmienimy scenki, załączymy pliki.

laptop

Platforma Dolineo to biblioteka ponad 200 gotowych modułów szkoleniowych, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje umiejętności w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności miękkich, menadżerskich oraz bezpieczeństwa. Dolineo daje również możliwość dzielenia się wiedzą poprzez samodzielne tworzenie i udostępnianie treści szkoleniowych, testów czy ankiet.

pracownicy przy komputerze
wypróbuj bezpłatnie
Piekarnia familijna

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być uruchomienie platformy e-learningowej w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.

Wypróbuj bezpłatnie