Szkolenie e-learningowe BHP

Gotowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno–biurowych i kierowników. Wykorzystaj e-learning i przeszkól swoich pracowników z BHP online.

Zdobyliśmy uznanie wielu znanych firm

Poznaj najlepsze szkolenie e-learningowe z zakresu BHP w Polsce

Opis szkolenia

Przekonaj się, że szkolenie okresowe BHP może być ciekawe i angażujące. Nasze szkolenia BHP online to zawsze aktualne przepisy BHP. Szkolenie przeznaczone dla średnich i dużych firm oraz instytucji.

Cele

Celem szkoleń BHP jest zapoznanie uczestników z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia okresowe BHP mają charakter aktualizacyjny. Szkolenia BHP prezentują zmiany w przepisach, a ich skutkiem ma być również poszerzenie wiedzy na temat BHP.

Korzyści

Osoby posiadające odpowiednią wiedzę na temat zagrożeń występujących na ich stanowisku, zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby zawodowe, czy też ulegają wypadkom. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy odgrywają ważną rolę zarówno w procesie przygotowania zawodowego, jak i późniejszych etapach pracy zawodowej. Regularnie i rzetelnie przeprowadzane przynoszą korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom.

Certyfikat

Certyfikat ukończenia szkolenia spełniający wymagania prawne.

Uruchomienie

Zajmiemy się obsługą procesu szkoleń BHP: import użytkowników, zaproszenia, przypomnienia, powiadomienia, certyfikaty, wsparcie techniczne, raportowanie. Zaufaj naszemu zespołowi!

Nowoczesne i efektywne szkolenia okresowe BHP

Dzięki platformie e-learningowej Dolineo możesz w prosty i szybki sposób realizować obowiązkowe szkolenia BHP w atrakcyjnej, nowoczesnej formie. Powierz nam obsługę okresowych szkoleń BHP online dla pracowników administracyjnych oraz kierowników.
Szkolenie z Bezpieczeństwa i Higieny pracy pozwala nie tylko zrealizować ustawowy obowiązek przeszkolenia pracowników, ale także realnie wpływa na poziom znajomości zasad bezpieczeństwa. Po szkoleniu można uzyskać certyfikat będący pełnoprawnym imiennym zaświadczeniem zgodnym z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Poznaj zalety szkoleń e-learningowych Dolineo

null

Praktyczna wiedza

Szkolenia opracowane we współpracy z najlepszymi ekspertami, szkolenia systematycznie aktualizujemy i unowocześniamy.
null

Ciekawa forma

Szkolenia bogate w case studies, ciekawostki, przykłady, trudne sytuacje oraz ćwiczenia utrwalające prawidłowe postawy.
null

Zadziała na pewno

Komputery i urządzenia mobilne (HTML5), udostępniamy SCORM lub gotową platformę.

Nasi klienci, referencje i case studies

Szkolenia e-learning dopasowane do Twoich potrzeb

Gotowe szkolenia

Od 15 lat dostarczamy dedykowane i gotowe szkolenia e-learningowe, które działają na wielu platformach e-learningowych – komercyjnych i open-sourcowych. Standardy SCORM i AICC nie są nam straszne.

Personalizacja

Dostosuj treść szkoleń do swojej organizacji. Dodamy procedury, zmienimy scenki, załączymy pliki.

Platforma

Platforma Dolineo to biblioteka ponad 150 gotowych modułów szkoleniowych, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje umiejętności w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności miękkich, menadżerskich oraz bezpieczeństwa. Dolineo daje również możliwość dzielenia się wiedzą poprzez samodzielne tworzenie i udostępnianie treści szkoleniowych, testów czy ankiet.

Ponad 150 szkoleń gotowych

Wybieraj spośród 6 obszarów tematycznych: rozwój osobisty, obsługa klienta, sprzedaż, zarządzanie, bezpieczeństwo, planowanie pracy.

Poznaj cały katalog szkoleń lub sprawdź wybrane najpopularniejsze szkolenia:

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być wdrożenie e-learningu w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.