Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Jak i dlaczego warto korzystać z Dolineo – poradnik dla użytkownika

Dolineo w praktyce

Platforma HR Dolineo. Przegląd funkcjonalności

Jak i dlaczego warto korzystać z naszej platformy HR?

Dolineo to platforma HR, która została stworzona z myślą o rozwoju pracowników dużych i średnich organizacji. Celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkoleń z szerokiej tematyki, łatwo i szybko dostępnej 24/7, na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Platforma e-learningowa Dolineo to:

  • Wysoka jakość merytoryczna – szkolenia zostały opracowane z ekspertami tematycznymi i zweryfikowane przez wielu trenerów w największych organizacjach w Polsce. Są wykorzystywane w rozwoju pracowników!
  • Praktyczne – stworzone wspólnie z praktykami, nie zawierają treści akademickich, a kluczowe informacje, obrazowane przez przykłady, case study i utrwalane przez serie ćwiczeń.
  • Krótkie – Dolineo tworzymy z myślą, by szkolenia wspierały w momencie, gdy stoisz przed wyzwaniami. Trwają od 3 do 30 minut przekazując to co ważne, rozwijając kluczowe kompetencje.
  • Dolineo jest dostępne 24/7 i na każdym urządzeniu stacjonarnym i mobilnym – po to by wesprzeć Cię w biurze jak i w terenie. W momencie gdy potrzebujesz wsparcia, bez barier.
Ścieżki szkoleniowe - rozwój pracowników w organizacji - platforma e-learningowa Dolineo

Funkcjonalności platformy HR Dolineo

Stworzyliśmy mały poradnik dla użytkownika, aby pokazać, jak i dlaczego warto korzystać z Dolineo. Na Dolineo znajdziesz poniższe strefy:

Strefa Wiedzy

Platforma to już ponad 200 gotowych szkoleń i pigułek wiedzy. Wesprą Ciebie, Twoich pracowników w rozwoju Twoich kompetencji i umiejętności w wielu obszarach. Są ciekawe, angażujące – nawet te z BHP! Wszystkie szkolenia tworzyliśmy z ekspertami, trenerami, znajdziesz w nich dużo wiedzy, a także praktyczne przykłady i wskazówki. Wybieraj szkolenia pośród 6 obszarów tematycznych: Rozwój osobisty, Sprzedaż, Zarządzanie, Obsługa klienta, Bezpieczeństwo i Planowanie pracy. Wystarczy kliknąć w znak serduszka widoczny przy szkoleniu, a znajdziesz je w sekcji Ulubione, dostępnej w menu po lewej stronie.

Ścieżki rozwoju

Platforma HR Dolineo powstało, aby wesprzeć rozwój Twój i pracowników. Eksperci opracowali ponad 100 ścieżek wokół stanowisk i wybranych zagadnień. Na początku otrzymasz ścieżkę przypisaną przez  managera, osobę z działu HR lub osobę zajmującą się rozwojem pracowników. W przyszłości możesz otrzymać dostęp do ścieżki BHP czy RODO. Nie martw się, te szkolenia są po to by Ci pomóc. My postaraliśmy się by były momentami zabawne i praktyczne.

Wsparcie od managera

Platforma HR Dolineo to potężna baza wiedzy. Wspieramy Twojego managera, aby potrafił z niej korzystać i wskazywał Ci dodatkowe moduły, które wesprą Cię gdy to będzie potrzebne. Każdy z nas ma różne wyzwania, na Dolineo znajdziesz wiele wskazówek oraz odpowiedzi.

System oceny okresowej

System ocen okresowych Dolineo umożliwia przeprowadzenie oceny pracowniczej w wybranej metodzie: 180, 270 lub 360 stopni. Możesz być przypisany do oceny jako osoba oceniana lub/i osoba oceniająca. Wszystkie informacje, pytania pojawiają się na bezpośrednio platformie HR.

Onboarding

W module do onboardingu znajdziesz najważniejsze informacje potrzebne na start w firmie. Twój manager lub osoba z działu HR zamieszczą w nim najważniejsze informacje, materiały firmowe, szkolenia obowiązkowe i stanowiskowe. Wszystko jasno przedstawione w punktach do realizacji po kolei. Tu znajdziesz także informacje o swoim zespole oraz przydzielonym Ci buddy.

onboarding

Testy i ankiety

Wiele szkoleń kończy się testem wiedzy po którym możesz uzyskać certyfikat. Jednakże na platformie HR Dolineo mogą także czekać na Ciebie inne testy, stworzone przez managerów, którzy chcą sprawdzić poziom umiejętności. Natomiast mając do dyspozycji ankiety, manager może zbadać Twoją opinię na dowolny temat, np. kiedy ma się odbyć firmowa integracja? 🙂

Platforma HR, która wspiera organizacje

Procesy HR, które wspiera platforma Dolineo to nie tylko kwestie związane z rozwojem pracowników (gotowe szkolenia), ale także ocena pracownicza i feedback 360, baza firmowej wiedzy produktowej i proceduralnej, miejsce, gdzie można przeprowadzić różnego rodzaju ankiety oraz testy weryfikujące wiedzę.

Wypróbuj platformę HR Dolineo!

Udostępnij ten wpis
Mariusz Andreasik

Mariusz Andreasik