Szkolenie ESG

Poznaj wytyczne do raportowania ESG. Szkolenie e-learningowe dla firm dotyczące obowiązku realizowania strategii ESG (ang. Environmental, Social, Governance).

Zapytaj o ofertę
Antymobbing

Zdobyliśmy uznanie wielu znanych firm

Szkolenie z zakresu ESG

Idea świadomego i zrównoważonego rozwoju dociera do świata przedsiębiorstw. Do podstawowego celu firmy, jakim jest zarabianie, powoli dołączają cele związane z przynoszeniem korzyści pozafinansowych dla współpracowników, społeczności lokalnej i środowiska. Dzięki zaangażowaniu firma kreuje stabilną przestrzeń, która przyciąga kolejnych inwestorów. Matematycznym przełożeniem tego zaangażowania są czynniki ESG, czyli sprawozdawczość rozwoju zrównoważonego. W najbliższym czasie raportowanie ESG stanie się obowiązujące dla polskich przedsiębiorców.

Szkolenie omawia kluczowe czynniki mające wpływ na funkcjonowanie i postrzeganie firmy w obszarze środowiskowym, społecznym i pracowniczym.

Materiał merytoryczny do szkolenia e-learningowego został opracowany przez eksperta, dr. Jacka Dymowskiego.

Szkolenie przeznaczone jest dla:

 • wyższej i średniej kadry managerskiej przedsiębiorstw (m.in. osoby odpowiedzialna za zarządzanie środowiskowe, HR, relacje publiczne oraz zarządzanie zgodnością i ład korporacyjny),
 • osób odpowiedzialnych za strategie rozwoju,
 • osób odpowiedzialnych za sprawozdawczość publiczną.
 • Błyskawiczny dostęp do wiedzy niezależnie od czasu i miejsca oraz możliwość powrotu do niej w każdej chwili.
opis szkolenia

Dzięki szkoleniu Dolineo dowiesz się:

 • Co to jest ESG i na czym polega?
 • Jakie przepisy regulują ESG?
 • Jakie są obowiązki przedsiębiorców w obszarze trzech filarów ESG?
 • Co powinien zawierać raport ESG  – wytyczne do raportowania ESG.

Czas trwania szkolenia: 40 min.

Szkolenie e-learningowe porusza kluczowe aspekty związane z zagadnieniem ESG, obowiązkami przedsiębiorców oraz raportowaniem działań z tego zakresu.

To merytoryczna i praktyczna dawka wiedzy o ESG przygotowana przez zewnętrznego eksperta Dolineo.

pracownicy przy komputerze

Szkolenie e-learningowe zakończone jest testem wiedzy, którego zdanie uprawnia do otrzymania certyfikatu. Certyfikat w formie pliku PDF potwierdza udział w szkoleniu z wiedzy o ESG.

mężczyzna przy laptopie

Szkolenie możemy uruchomić w trzech wariantach:

 • udostępnienie szkolenia na platformie Dolineo dla określonej liczby pracowników na określony czas;
 • przekazanie paczki SCORM na zasadzie licencji wieczystej dla Twoich pracowników – opcja dla firm posiadających własną platformę e-learningową;
 • roczny abonament Dolineo – udostępnienie całej platformy z biblioteką ponad 200 szkoleń gotowych.

Uruchom szkolenie dla swoich pracowników już w ciągu 48h od zakupu! W przypadku wariantów 1 oraz 3 w cenie jest również: pierwszy import użytkowników, wysłanie zaproszeń, możliwość pobrania certyfikatu PDF potwierdzającego uczestnictwo, dostęp do modułu raportów.

mężczyzna przy laptopie
Zapytaj o ofertę

Kiedy polskie firmy będą zobowiązane do raportowania kwestii niefinansowych?

Działania z zakresu zrównoważonego rozwoju stają się od dłuższego czasu coraz bardziej istotną częścią w działalności niefinansowej przedsiębiorstw. Zarówno klienci, jak inwestorzy, zwracają większą uwagę na to, czy dana firma aktywnie działa na rzecz środowiska, społeczeństwa i ładu korporacyjnego. Obecnie obowiązek raportowania obejmuje 300 przedsiębiorstw w Polsce, jednakże w niedługim czasie dotyczył będzie kolejnych grup przedsiębiorstw. Już w 2023 roku obowiązek raportowania będzie dotyczył wszystkich spółek, publicznych i prywatnych oraz spółek notowanych na giełdzie, osiągających przychody powyżej 170 mln zł netto rocznie i posiadające aktywa i pasywa w wysokości 85 mln zł. Od 2026 roku raportowanie ESG ma dotyczyć wszystkich spółek.

Obowiązki dotkną także małe i średnie firmy, które współpracują z większymi przedsiębiorstwami, ponieważ konieczność raportowania, np. śladu węglowego, dotyczy całego łańcucha dostaw. Więksi mogą wymagać od mniejszych świadomości i raportowania danych.

Warto więc już teraz poznać, czym dokładnie są działania związane z ESG oraz jak je właściwie raportować.

Zapytaj o ofertę

Poznaj zalety szkoleń e-learningowych Dolineo

ai

Praktyczna wiedza

Szkolenia opracowane we współpracy z najlepszymi ekspertami, na bieżąco aktualizowane prawnie.

ai

Ciekawa forma

Szkolenia bogate w case studies, przykłady, trudne sytuacje oraz ćwiczenia utrwalające prawidłowe postawy.

ai

Zadziała na pewno

Komputery i urządzenia mobilne (HTML5), udostępniamy SCORM lub gotową platformę.

Nasi klienci, referencje i case studies

Szkolenia e-learning dopasowane do Twoich potrzeb

Od 15 lat dostarczamy dedykowane i gotowe szkolenia e-learningowe, które działają na wielu platformach e-learningowych – komercyjnych i open-sourcowych. Szkolenia opracowujemy w standardach SCORM i AICC.

gotowe szkolenia

Dostosuj treść szkoleń do swojej organizacji. Dodamy procedury, zmienimy scenki, załączymy pliki.

laptop

Platforma Dolineo to biblioteka ponad 200 gotowych szkoleń e-learningowych, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje umiejętności w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, rozwoju osobistego, zarządzania, administracji oraz bezpieczeństwa. Dolineo daje również możliwość dzielenia się wiedzą poprzez samodzielne tworzenie i udostępnianie treści szkoleniowych, testów czy ankiet.

pracownicy przy komputerze
wypróbuj bezpłatnie
Piekarnia familijna

Dołącz do firm, które już wybrały Dolineo

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny i przekonaj się, jak szybkie i proste może być uruchomienie platformy e-learningowej w Twojej firmie.

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do wersji demonstracyjnej.

Wypróbuj bezpłatnie