Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Menadżerze, zmotywuj swoich pracowników

Dolineo w praktyce

UseCase – Menedżerze, zmotywuj swoich pracowników!

 

Czujesz, że Twoi pracownicy, a może cały zespół nie są odpowiednio zmotywowani? Przyczyn może być wiele, ale warto to sprawdzić. Podpowiadamy parę technik w pigułce wiedzy na platformie Dolineo.com: Motywacja w zespole, czyli jak rozpoznać, czy zespół jest odpowiednio zmotywowany? Zajmie Ci to 15 minut, myślę, że warto, prawda?

Jeżeli rozpoznasz, że Twoje obawy były słuszne, warto przejść do działań! Ale przygotuj się do nich:

Po pierwsze, zobacz, jak zidentyfikować przyczyny spadku motywacji i jak mu zaradzić w zależności od tego, co go spowodowało. Poświęć 15 minut na e-szkolenie: Rola potrzeb w budowaniu motywacji, czyli co może stać na przeszkodzie w budowaniu motywacji u pracowników?

Po drugie, naucz się identyfikować czynniki wpływające na poziom motywacji lub zdemotywowania zespołu dzięki e-szkoleniu: Rola menedżera w budowaniu motywacji pracowników, czyli jak pomóc, kiedy chęci brak?

Gdy już będziesz gotowa/y przeprowadź rozmowę motywującą z pracownikiem. Jak to zrobić krok po kroku dowiesz się z e-szkolenia: Rozmowa motywująca z pracownikiem, czyli krok po kroku – Jak ją przeprowadzić?

Wystarczy 60 minut samodoskonalenia, aby wesprzeć swój zespół i zmotywować do dalszego działania, osiągania celów w poczuciu zrozumienia, docenienia przez swojego menadżera.

Nie ma złotego przepisu, ale warto spróbować. Przedstawione wskazówki i porady opracowali trenerzy biznesu na co dzień wspierający menedżerów w najskuteczniejszych przedsiębiorstwach i instytucjach w Polsce.

 

Jak skorzystać z e-szkoleń?

Zaloguj się do portalu Dolineo już dzisiaj: www.dolineo.com korzystając z danych do logowania od swojego pracodawcy.

 

Wykorzystaj Dolineo i wesprzyj swoich pracowników już dzisiaj!

Nie masz dostępu do platformy Dolineo? Zapraszamy do bezpłatnych 14 dniowych testów oraz konsultacji z naszymi Doradcami.

 

Wypróbuj bezpłatnie Dolineo przez 14 dni, bez zobowiązań!

 

 

Udostępnij ten wpis
Mariusz Andreasik

Mariusz Andreasik