Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Osoba przeglądająca na laptopie informacje na stronie Dolineo

Nowości na Dolineo

Zapraszamy na nowe szkolenie „Zarządzanie zespołem – praca zdalna”

Zarządzanie zespołem rozproszonym to niełatwe zadanie – w ostatnich miesiącach przekonał się o tym niejeden menedżer. Pandemia koronawirusa wymusiła na wielu przedsiębiorstwach szybkie przestawienie się na tryb home office i zapoczątkowała rewolucję. Skutek jest taki, że praca zdalna została doceniona. Większość firm zapowiada, że utrzyma większy niż dotychczas udział takiej formy pracy już na stałe. Ma ona wiele zalet – ale żeby przynosiła firmie korzyści, każdy menedżer musi wiedzieć, jak zdalnie zarządzać zespołem.

W szkoleniu wskazujemy na rolę menedżera w pracy zdalnej i podpowiadamy, co jest ważne w zarządzaniu pracownikami zdalnymi: jak przeorganizować pracę, jak się komunikować i jak podtrzymywać relacje w zespole. To pierwsze szkolenie z cyklu „Zarządzanie zespołem” – więcej wskazówek poruszających różne aspekty pracy menadżerów będziemy publikować w kolejnych częściach!

Jakie cele osiągną menedżerowie, przechodząc szkolenie zarządzanie zespołem?

  • Dowiedzą się, jak zarządzać zespołem rozproszonym, aby zdalna praca była efektywna.
  • Poznają konkretne narzędzia, które ułatwią zarządzanie pracownikami zdalnymi oraz pracę samego zespołu.
  • Lepiej zrozumieją rolę menedżera. Dowiedzą się, jak zdalnie mogą wspierać zespół rozproszony.

Kto powinien skorzystać ze szkolenia z zarządzania zespołem?

  • Menedżerowie, którzy stoją przed wyzwaniem kierowania zespołem rozproszonym – dowiedzą się, na co zwrócić uwagę w warunkach pracy zdalnej i zweryfikują swoje podejście do roli menadżera.
  • Menedżerowie, którzy obawiają się pracy zdalnej w zespole – odpędzą od siebie wizję rozleniwionych pracowników. Dowiedzą się, jak zarządzać pracownikami zdalnymi, aby utrzymać ich motywację i efektywność pracy oraz sprawić, aby współpraca stała się dobra.
  • Kierownicy, którzy nie są pewni, jak poprowadzić pracę zdalną swojego zespołu – wykorzystają znajdujące się w szkoleniu gotowe pomysły, przykłady dobrych praktyk i przydatne narzędzia

Szkolenie trwa około 30 minut. Powstało na bazie doświadczeń menedżerów i dyrektorów. Wzięto pod uwagę zarówno tych od lat kierujących zespołem rozproszonym – jak i tych, którzy przygodę z pracą zdalną rozpoczęli całkiem niedawno.

Co zrobić, aby przetestować szkolenie zarządzanie zespołem?

Jeśli jeszcze nie masz dostępu do Dolineo, a chciał(a)byś przejrzeć to szkolenie lub zapoznać się z innymi szkoleniami gotowymi, które oferujemy, możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego: https://dolineo.com/wyprobuj-bezplatnie/

Jak udostępnić pracownikom szkolenie zarządzanie zespołem?

Wariant 1: Kup dostęp do platformy e-learningowej Dolineo. Platforma Dolineo to ponad 200 gotowych modułów szkoleń e-learningowych oraz strefa własna. Można samodzielnie tworzyć własne kursy online, testy i ankiety. Sprawdź katalog wszystkich szkoleń.

Zapytaj o ofertę dla swojej organizacji: kontakt@dolineo.com

Wariant 2: Kup gotowe szkolenie w standardzie SCORM i umieść je na własnej platformie e-learningowej.

Zapraszamy!

Udostępnij ten wpis
Justyna Stępniak

Justyna Stępniak