Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Dzielimy się wiedzą w Kompendium HR 2021 - przeczytaj nasz artykuł "Digitalizacja onboardingu. Jak HR włączył cyfrowe narzędzia do onboardingu"

Wiedza HR

Dzielimy się wiedzą w Kompendium HR 2021 – przeczytaj nasz artykuł

„Digitalizacja onboardingu. Jak HR włączył cyfrowe narzędzia do onboardingu”

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Pracuj – wydawca serwisu pracuj.pl opublikowała dwunastą już edycję Kompendium HR, a w niej nasz artykuł o digitalizacji onboardingu. Jako ekspert z branży rozwiązań e-learningowych odpowiedzieliśmy na pytanie: Jak HR włączył cyfrowe narzędzia do procesu adaptacji nowych pracowników. Zapraszamy do lektury – nasz wpis znajdziecie na stronach 138-140.

Kompendium HR

Wydawane raz w roku Kompendium HR wychodzi naprzeciw potrzebom pracowników branży human resources – jest dawką merytorycznej wiedzy z wielu obszarów HR i rynku pracy czy innowacyjnych rozwiązań. Dostarcza również praktyczne wskazówki, które można wykorzystać w swojej organizacji. Publikacja ta porusza tematy angażujące społeczność HR-ową. To także doskonała lektura dla wszystkich, którzy chcą świadomie budować swoją pozycję zawodową. Dla chcących oraz dbać o jakość i rozwój obszaru HR w firmie.

Digitalizacja onboardingu

W artykule Digitalizacja onboardingu, na bazie doświadczeń naszych oraz naszych klientów, autorzy Marta Stefaniak i Mariusz Andreasik (członkowie zarządu Smart Education), opowiadają o procesie adaptacji nowych pracowników. Wskazują m.in. jakie są cele i korzyści onboardingu. Następnie przedstawiają, jak skutecznie włączyć narzędzia cyfrowe, aby usprawnić ten proces. Artykuł został wzbogacony wypowiedziami naszych klientów, reprezentujących różne branże, którzy zdecydowali się wykorzystać platformę e-learningową do wdrożenia nowych członków zespołu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem Digitalizacja onboardingu. Jak HR włączył cyfrowe narzędzia do onboardingu, który znajduje się na stronach 138-140 Kompendium HR 2021pobierz.


Digitalizacja onboardingu. Jak HR włączył cyfrowe narzędzia do onboardingu, Kompendium HR 2021, Pracuj.pl, s. 138-140.

Udostępnij ten wpis
Piotr Paczos

Piotr Paczos