Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Jak wspierać pracowników w codziennych negocjacjach

Dolineo w praktyce

Use Case – Jak wspierać pracowników w codziennych negocjacjach?

Nieważne czym zajmujemy się w pracy, negocjacje są częścią każdego dnia. Umiejętność negocjacji to kluczowa kompetencja osób zajmujących się sprzedażą i zakupami. Jednakże każdy pracownik i menedżer negocjuje sprawy ważne dla siebie w pracy, jak terminy realizacji, priorytety zadań, jakość wykonania, warunki umów. Dlatego warto wspierać pracowników i rozwijać ich kompetencje w tym obszarze, aby byli skuteczniejsi w osiąganiu swoich celów.

Jakie moduły Dolineo rekomendujemy, aby wesprzeć pracownika?

Czy człowiek jest problemem (i dlaczego nie)? Jak oddzielić ludzi od problemu, by obiektywnie spojrzeć na przedmiot negocjacji? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań, dzięki którym codzienne negocjacje nie będą już stanowiły tak dużego wyzwania znajdziesz w szkoleniu Model harwardzki negocjacji, czyli na czym polegają nowoczesne negocjacje? Wejdź i towarzysząc bohaterom pracującym w jednej organizacji, poznaj jeden z najskuteczniejszych modeli negocjacyjnych wszech czasów.

W naszym codziennym życiu negocjujemy bezustannie, choć rozmowy z rodziną i znajomymi rzadko postrzegamy w kontekście negocjacji. Uświadom sobie, że od dzieciństwa jesteś wytrawnym negocjatorem, a z przyjemnością zagłębisz się w tajniki procesu negocjacji i strategii negocjacyjnych zawartych w szkoleniu Negocjacje – Strategie klasyczne, czyli czym są i jak można je prowadzić? Wejdź i sprawdź jaka jest Twoja główna strategia negocjacyjna (twarda, miękka, a może rzeczowa?).

Każdy z nas jest negocjatorem, choć nie każdy o tym wie. Warto uświadomić sobie, że codziennie negocjujemy przynajmniej po kilka razy. Praktykę więc już masz. Chcesz poznać dodatkowe praktyczne przypadki negocjacji, a w ich tle – teorię, która za nimi stoi? Musisz koniecznie zobaczyć szkolenie Negocjacje, czyli jak zmienić nieufność we współpracę. Część 1. Skuteczne techniki negocjacyjne. oraz Część 2. Skuteczny negocjator. Dodatkowo dowiesz się również jak rozpoznać i bronić się przed manipulacjami stosowanymi przez niektórych.

Jak znaleźć i udostępnić pracownikowi szkolenie?

Po zalogowaniu do Dolineo pracownik oraz menadżer mogą mieć dostęp do zakładek „Szkolenia” oraz „Ścieżki rozwoju”.

Mogą wybierać szkolenia i ścieżki rozwoju z katalogów spośród wielu obszarów tematycznych

Katalog_Szkolen_Dolineo

lub wykorzystać wyszukiwarkę przeszukującą tytuły oraz opisy materiałów szkoleniowych.

wyszukiwarka

Każde szkolenie ma własny unikalny adres, który może być wysłany do pracownika pocztą e-mail czy komunikatorem, aby przyśpieszyć skorzystanie z niego.

Dlaczego warto wykorzystać szkolenia Dolineo we wsparciu swoich pracowników?

  • Wysoka jakość merytoryczna – szkolenia zostały opracowane z ekspertami tematycznymi i zweryfikowane przez wielu trenerów w największych organizacjach w Polsce. Są wykorzystywane w rozwoju pracowników!
  • Praktyczne – stworzone wspólnie z praktykami, nie zawierają treści akademickich, a kluczowe informacje, obrazowane przez przykłady, case study i utrwalane przez serie ćwiczeń.
  • Krótkie – Dolineo tworzymy z myślą, żeby szkolenia szybko wspierały pracowników w momencie, gdy mają wyzwanie. Trwają od 3 do 30 minut przekazując to co ważne, rozwijając kluczowe kompetencje.
  • Dostępne 24/7 i na każdym urządzeniu stacjonarnym i mobilnym – po to by wesprzeć tych w biurze jak i w terenie. W momencie gdy potrzebują. Bez barier.

Wykorzystaj Dolineo i monitoruj rozwój swoich pracowników już dzisiaj!
Zapraszamy do bezpłatnych, 14 dniowych testów oraz konsultacji z naszymi Doradcami

Zapytaj o DEMO

Udostępnij ten wpis
Mariusz Andreasik

Mariusz Andreasik