Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Platforma e-learningowa dla agentów nieruchomości - case study firmy MAXON Nieruchomości

Case studies

Platforma e-learningowa dla agentów nieruchomości – case study firmy MAXON Nieruchomości

Profil Klienta

MAXON Nieruchomości to jedna z niewielu firm na polskim rynku o tak długiej historii i mocnej pozycji na rynku warszawskim. Ponad 30-let doświadczenia w obrocie nieruchomościami, połączone z zastosowaniem najnowszych technologii. MAXON zapewnia swoim klientom najwyższy poziom obsługi na każdym etapie procesu transakcyjnego. Oddziały spółki położone są w aż 8 lokalizacjach w Warszawie.

Firma wspiera klientów w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych (domy, mieszkania, grunty) i komercyjnych (biura, magazyny).

Wyzwanie

Specjaliści współpracujący z MAXON posiadają wiedzę i kompetencje dotyczące różnych obszarów biznesu. Chętnie dzielą się nimi z innymi pracownikami. Z uwagi na charakter pracy, agenci często pracują również w terenie. Godziny ich pracy i dostępności są dopasowane do potrzeb klientów.

Ze względu na rozproszenie terenowe i czasowe, organizacja szkoleń stacjonarnych dla większej grupy agentów bywa wyzwaniem. Rozwój kompetencji i kwalifikacji zespołów jest dla MAXON priorytetem. Przekłada się bezpośrednio na profesjonalny wizerunek firmy oraz jakość obsługi i zadowolenie klientów.

Agenci MAXON Nieruchomości wspierają klientów w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych
Agenci MAXON Nieruchomości wspierają klientów w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych

Rozwiązanie – platforma e-learningowa Dolineo

„W odpowiedzi na potrzeby agentów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie platformy e-learningowej. Funkcjonalności Dolineo, w tym wbudowane w system kreatory, sprawdziły się przede wszystkim w przypadku dedykowanych, tworzonych przez ekspertów MAXON szkoleń dla nowych współpracowników.”

Karolina Roszczyk
Dyrektor ds. Marketingu, MAXON Nieruchomości

Od razu po dołączeniu do firmy nowy agent może, nawet z własnego domu, ukończyć pakiet wymaganych do rozpoczęcia pracy kursów. Na początek m.in. wprowadzenie onboardingowe i bardzo istotne szkolenie prawne. Po nich następuje zakończone testem szkolenie na temat przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, niezbędne w pracy agenta nieruchomości.

Dzięki możliwości dodawania własnych materiałów, MAXON ma także możliwość udostępnienia w systemie szkoleń wideo m.in. z wewnętrznym radcą prawnym oraz współpracującymi z firmą notariuszami.

Agenci korzystają również z szerokiej bazy gotowych modułów szkoleniowych, które dostępne są w ramach abonamentu Dolineo, poszerzając tym samym wiedzę przydatną w ich życiu zawodowym i prywatnym.

Rezultaty

Z MAXON Nieruchomości współpracuje obecnie ponad 170 agentów. Każdy z nich posiada unikalny zestaw kompetencji, ale również indywidualne potrzeby rozwoju, dotyczące zróżnicowanych obszarów. Dzięki platformie e-learningowej Dolineo i dostępowi do bazy interaktywnych szkoleń, firma wspiera swoich agentów nieruchomości od samego początku współpracy. Oprócz udziału w szkoleniach niezbędnych w pracy pośrednika, mogą oni dowolnie kształtować swoją ścieżkę rozwoju, wzmacniając umiejętności w obszarze rozwoju osobistego, obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania oraz planowania pracy. Model działania platformy e-learningowej umożliwia im szybkie rozpoczęcie kursu. Mogą przerywać i następnie kontynuować w zależności od aktualnych potrzeb i możliwości czasowych.

Platforma e-learningowa Dolineo w Twojej firmie

Sprawdź jakie korzyści przyniesie uruchomienie Dolineo w Twojej firmie! Zapraszamy do wypełnienia formularza i przetestowania platformy e-learningowej Dolineo. Podając swój adres e-mail w domenie firmowej, otrzymasz dostęp demonstracyjny do platformy i bazy ponad 200 gotowych szkoleń e-learningowych.

Wypróbuj bezpłatnie Dolineo przez 14 dni, bez zobowiązań!

Udostępnij ten wpis
Piotr Paczos

Piotr Paczos