Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Nowości na Dolineo

Feedback z perspektywy pracownika – nowe szkolenie na Dolineo!

Udało się! Ten wymagający projekt, który realizowałeś(-łaś) od miesiąca, właśnie się zakończył. Każda zaplanowana w harmonogramie akcja, każde działanie, współpraca z zespołem, z klientami – wszystko poszło zgodnie z planem. Jesteś zadowolony(-na) z dobrze wykonanej pracy. Właśnie dowiadujesz się, że dyrektor będzie chciał podsumować z Tobą realizację tego projektu. Nagle Twój umysł zwiększa obroty… W myślach analizujesz wszystkie sytuacje, kiedy coś mogło pójść nie tak, jak trzeba. Czy na pewno wszystko zrobiłeś(-łaś) dobrze? Może coś Ci nie umknęło…? Ocena przełożonego może powodować stres. Weź głęboki oddech i włącz nowe szkolenie na Dolineo, w którym opowiemy, czym jest feedback i jak przygotować się na takie spotkanie.

Przeciętni gracze chcą zostać sami. Dobrzy gracze chcą być trenowani. Wielcy gracze, chcą aby powiedziano im prawdę.

Doc Rivers

Dlaczego warto przygotować się do przyjęcia feedbacku?

Jeśli Twoja firma dopiero zaczyna wprowadzać kulturę feedbacku, to pewnie zastanawiasz się, czego możesz się po nim spodziewać. Nie każdy komunikat dotyczący Twojej pracy ma cechy feedbacku. Na konkretnych przykładach nauczymy Cię odróżniać informację zwrotną od pochlebstwa czy krytyki. Zobaczysz, jak feedback może pomóc Ci w jeszcze lepszym wykonywaniu dotychczasowej pracy, a także pozytywnie wpłynąć na realizację przyszłych zadań.

Merytoryczny i prawidłowo przekazany feedback jest cenną wartością w Twoim rozwoju zawodowym. I chociaż u źródeł feedbacku leży pozytywna intencja, to może podciąć Ci skrzydła, jeśli nie będziesz przygotowany(-na) na jego otrzymanie. W szkoleniu Dolineo przybliżymy Ci sytuacje z życia wzięte, które pokazują, jak może wyglądać rozmowa z elementami feedbacku. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces przyjęcia feedbacku. Pokażemy Ci także, jak reagować na feedback oraz jak rozmawiać z przełożonym, aby w pełni zrozumieć co ma Ci do przekazania.

Szkolenia e-learningowe
Pobierz pakiet

Udzielaj feedbacku, który warto wysłuchać

Po rozmowie z przełożonym, zaświtała Ci w głowie myśl, że też chętnie podzielisz się swoimi spostrzeżeniami z kolegami i koleżankami na temat waszej współpracy? Informacja zwrotna od Ciebie może być dla nich niezwykle wartościowa – w szkoleniu powiemy Ci jak zbudować odpowiedni komunikat. Przekazując im wskazówki, pokażesz, że skupiasz się nie tylko na swojej karierze, ale również, że zależy Ci na owocnej współpracy i rozwoju osób, z którymi współpracujesz, oraz wprowadzaniu zmian na lepsze w samej firmie, którą przecież razem tworzycie.

Feedback z perspektywy pracownika - nowe szkolenie na Dolineo!
Feedback z perspektywy pracownika – nowe szkolenie na Dolineo!

Jeśli w Twojej firmie w pełni wdrożono kulturę feedbacku, to możesz udzielić informacji zwrotnej również swojemu przełożonemu. Dzięki umiejętnie sformułowanemu przekazowi Wasza współpraca będzie przebiegać płynniej. Mówienie przełożonemu szczerze, co się myśli o jego pracy, brzmi jak wyzwanie – i z pewnością nim jest. Pierwszy krok w kierunku polepszenia komunikacji z Twoim liderem zrobisz właśnie dzięki wskazówkom, które zamieściliśmy w szkoleniu Dolineo.

Co użytkownik zyska dzięki szkoleniu?

  • Szybki dostęp do treści – możesz skorzystać z przygotowana przez eksperta wiedzy, wtedy kiedy jej potrzebujesz.
  • Wskazówki, jak przyjmować i udzielać feedback – szkolenie posiada praktyczne wskazówki, dzięki którym przygotujesz się do rozmowy ze współpracownikami oraz przełożonymi, kiedy będziesz chciał(a) podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
  • Zestaw gotowych odpowiedzi i pytań, które możesz wykorzystać podczas rozmowy zawierającej informację zwrotną.

Dla kogo jest przeznaczone szkolenie?

  • Osób, które chcą nauczyć się przyjmować i dawać feedback, który wpłynie pozytywnie na ich rozwój zawodowy oraz rozwój całej firmy.
  • Pracowników, którzy realizują różne projekty i zależy im na możliwości analizowania i usprawniania swojej pracy oraz pracy zespołu.
  • Dla wszystkich, którzy chcą popracować nad przekazywaniem swoich szczerych opinii.

Co zrobić, aby przetestować szkolenie Feedback z perspektywy pracownika?

Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie Dolineo. Podając swój adres e-mail w domenie firmowej, otrzymasz dostęp demonstracyjny do tego, jak i do ponad 200 gotowych szkoleń e-learningowych.

Oferujemy trzy warianty udostępnienia szkolenia, dopasowane do Twoich potrzeb:

Platforma e-learningowa Dolineo

z dostępem do tego jak i ponad 200 gotowych szkoleń e-learningowych oraz strefy własnej.

Czasowe udostępnienie szkolenia

na określony czas i dla określonej liczby pracowników – jeśli Twoja firma nie posiada własnej platformy e-learningowej.

Szkolenia w formie SCORM

gotowe do umieszczenia na własnej platformie e-learningowej.

Udostępnij ten wpis
Katarzyna Brzyska

Katarzyna Brzyska