Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Skróty klawiszowe Windows 10 spotkania służbowe - szkolenie e-learningowe skróty klawiaturowe - popraw efektywność pracy platforma e-learningowa Dolineo

Nowości na Dolineo

Jak wykorzystać skróty klawiszowe Windows 10 podczas prezentacji służbowych. Nowe szkolenie na platformie Dolineo!

Co zyskujemy, korzystając ze skrótów klawiszowych? Oszczędność czasu, sprawne działanie, łatwość zastosowania różnych funkcji. Niektóre z nich na stałe weszły do naszej codzienności. Kopiuj, wytnij, wklej – nasze palce bezbłędnie rozpoznają te kombinacje. Ale skróty klawiszowe to nie tylko efektywna praca. Pomogą też profesjonalnie przeprowadzić prezentację podczas każdego typu spotkania – tym dla klienta i dla pracowników. Płynne przełączanie się pomiędzy wyświetlanymi w jej trakcie treściami sprawi, że stanie się ona bardziej dynamiczna, a prowadzący dodatkowo wzmocni poczucie pewności siebie. W końcu zawsze liczy się styl, prawda?

Czy wiesz, że…?

Wykorzystując kombinację klawiszy Win + P, wybierzemy tryb wyświetlania na innym ekranie. To kluczowa funkcja, kiedy podczas spotkania służbowego chcemy przenieść treści włączone na ekranie naszego komputera na przykład na rzutnik.

Skróty klawiszowe Windows 10 spotkania służbowe - szkolenie e-learningowe skróty klawiaturowe - popraw efektywność pracy platforma e-learningowa Dolineo
Szkolenie e-learningowe „Jak wykorzystać skróty klawiszowe Windows 10 podczas prezentacji służbowych.”

Jakie cele osiągną pracownicy, przechodząc szkolenie?

  • Poznają – albo przypomną sobie – i od razu przećwiczą kilkanaście praktycznych skrótów klawiszowych.
  • Dowiedzą się, jak zastosować je w konkretnych sytuacjach.
  • Dzięki ściągawce ze skrótami w formie PDF, którą załączyliśmy w szkoleniu, będą pamiętać o ich stosowaniu na co dzień!

Kto powinien skorzystać ze szkolenia?

  • pracownicy działów handlowych prowadzący prezentacje dla klientów,
  • menedżerowie, którzy prezentują treści podczas spotkań z zespołem lub klientem,
  • wszyscy pracownicy, którzy chcą zadbać o styl i dynamikę swoich wystąpień, a przy okazji budować pewną siebie, energiczną i niczym nie zblokowaną postawę.

Przejście szkolenia zajmuje około 15 minut (a nawet krócej – celowo nie blokowaliśmy możliwości przeskoczenia pewnych treści. Jeśli znasz dobrze dany skrót, możesz spokojnie przejść dalej. Jeśli chcesz się zatrzymać na nim dłużej – dowiesz się więcej).

Wychodzimy z założenia, że wraz z momentem zamknięcia szkolenia rozpoczyna się czas utrwalania wiedzy. Dlatego zachęcamy do wykonania przygotowanego przez nas ćwiczenia – można je pobrać na koniec szkolenia w formacie PDF. Dodatkowo ściągawka z listą skrótów do pobrania będzie wsparciem w ich stosowaniu na co dzień!

Skróty klawiszowe Windows 10 spotkania służbowe - szkolenie e-learningowe skróty klawiaturowe - popraw efektywność pracy platforma e-learningowa Dolineo
Nowe szkolenie na platformie e-learningowej Dolineo: „Jak wykorzystać skróty klawiszowe Windows 10 podczas prezentacji służbowych.”

Co zrobić, aby zapoznać się ze szkoleniem?

Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie: https://dolineo.com/wyprobuj-bezplatnie/. Podając swój adres e-mail w domenie firmowej, otrzymasz dostęp demonstracyjny do tego, jak i do ponad 200 naszych e-learningowych szkoleń gotowych.

Jak możesz udostępnić szkolenie pracownikom?

Wariant 1: Możesz wykupić dostęp do platformy Dolineo dla pracowników. Dolineo to platforma e-learningowa z ponad 200 gotowymi szkoleniami e-learningowymi oraz strefą własną, gdzie można tworzyć własne kursy online, testy, ankiety. Sprawdź katalog szkoleń e-learningowych.

Zapytaj o ofertę dla swojej organizacji: kontakt@dolineo.com

Wariant 2: Jeśli posiadasz własną platformę e-learningową, możesz zakupić SCORM i opublikować na niej szkolenie.

Zapraszamy!

Wypróbuj bezpłatnie Dolineo przez 14 dni, bez zobowiązań!

Udostępnij ten wpis
Justyna Stępniak

Justyna Stępniak