Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

Szkolenie e-learningowe "Budowanie relacji z klientem" na platformie Dolineo

Nowości na Dolineo

Nowe szkolenie „Budowanie relacji z klientem” już na Dolineo!

Relacje z klientami to sprawa strategiczna dla każdej firmy. Na polskim rynku ta świadomość obudziła się jednak stosunkowo niedawno. Dlaczego warto myśleć o kliencie w kontekście budowania relacji? Okazuje się, że wzajemna zależność oparta na partnerstwie jest po prostu opłacalna. Szacuje się, że długofalowe relacje z klientami powodują stałą 2 lub nawet 3-krotną stopę wzrostu wyników. To nie jedyny, ale wystarczający argument, żeby podążyć za trendem, który umieszcza klienta w centrum relacji. Budowanie relacji z klientem od dziś może być łatwiejsze!

Czy wiesz, że…?

W budowaniu relacji z klientami pomoże Ci metoda ŁOSOŚ. Rozwinięcie tego tajemniczego akronimu znajdziesz w drugiej części naszego szkolenia. Możemy zdradzić tylko tyle, że nie ma nic wspólnego z rybami… Wskazuje za to oś, wokół której dobrze jest rozpocząć budowanie relacji!

Tak, tak, przygotowaliśmy aż dwie części szkolenia na temat budowania relacji z klientem! Zachęcamy do odnalezienia ich obu w naszym katalogu szkoleń.

Jakie cele osiągną pracownicy, przechodząc szkolenie?

  • Przede wszystkim zyskają świadomość, dlaczego tak ważne jest budowanie relacji z klientem.
  • Następnie nauczą się rozpoznawać różne typy osobowości klientów oraz poznają najbardziej efektywne sposoby komunikacji z nimi.
  • A na koniec zidentyfikują swoje mocne i słabe strony i dowiedzą się, jak kontrolować ich wpływ na relacje z klientami.

Kto powinien skorzystać ze szkolenia?

  • Menadżerowie, którzy chcą wynieść relacje z klientami na nowy poziom. Zobaczycie, jak wiele może się jeszcze wydarzyć.
  • Menadżerowie, którzy odpowiadają za budowanie sieci kontaktów – z klientami i nie tylko. W szkoleniu podrzucamy kilka wskazówek, jak skorzystać z siły networkingu!
  • Wszyscy pracownicy obsługujący klientów. Dowiecie się, na co zwracać uwagę, jakie kompetencje rozwijać, a czego się wystrzegać, aby relacje z klientami były trwałe i przynosiły firmie konkretne zyski.

Przejście pierwszej części szkolenia zajmie Ci około 20 minut. Druga część będzie nieco dłuższa – tutaj zarezerwuj sobie około 25 minut.

Jak możesz udostępnić pracownikom szkolenie?

Wariant 1: Możesz wykupić dostęp do platformy Dolineo dla pracowników. Dolineo to platforma e-learningowa z ponad 200 gotowymi szkoleniami e-learningowymi oraz strefą własną, gdzie można tworzyć własne kursy online, testy, ankiety. Sprawdź katalog szkoleń e-learningowych.

Zapytaj o ofertę dla swojej organizacji: kontakt@dolineo.com

Wariant 2: Jeśli posiadasz własną platformę e-learningową, możesz zakupić SCORM i opublikować na niej szkolenie.

Wypróbuj bezpłatnie Dolineo przez 14 dni, bez zobowiązań!

Udostępnij ten wpis
Justyna Stępniak

Justyna Stępniak