Blog logo

Znajdziesz tu informacje o nowościach na Dolineo.
Przeczytasz inspirujące artykuły na tematy związane z rozwojem pracowników.
Dowiesz się, w jaki sposób nasi klienci korzystają z Dolineo.

9 korzyści uruchomienia platformy e-learningowej w Twojej firmie

Dolineo w praktyceWiedza HR

10 korzyści uruchomienia platformy e-learningowej w Twojej firmie

Platformy e-learningowe jako narzędzia wspierające szeroko pojęte procesy HR w organizacjach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Z pewnością więc wiele już o nich słyszałeś(-łaś). Jeśli jednak w dalszym ciągu zastanawiasz się, czy warto uruchomić taki system w Twojej organizacji, podpowiadamy – warto!

Żeby Cię do tego przekonać, poniżej zebraliśmy wybrane korzyści Dolineo. Jest to rozwiązanie łączące w sobie atuty platformy e-learningowej z dostępem do biblioteki ponad 200 szkoleń gotowych, które dedykujemy do wewnątrz małych, średnich i dużych firm czy instytucji.

Dlaczego warto?

  1. Zorganizujesz działania szkoleniowe i będziesz zarządzać rozwojem pracowników w jednym miejscu. Jak usprawnić logistykę procesów szkoleniowych i zmniejszyć generowane przez nie koszty? Zapraszamy do artykułu poświęconego tej tematyce.
  2. Zoptymalizujesz czas i koszty związane ze szkoleniami w firmach z rozproszoną strukturą lub załogą pracującą zdalnie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
  3. Zapewnisz pracownikom szybki dostęp online do ponad 200 gotowych szkoleń e-learningowych w 6 obszarach tematycznych. Znajdziesz tam m.in. zawsze aktualne prawnie szkolenie z RODO, cyberbezpieczeństwa czy okresowe BHP, dzięki czemu Twoja organizacja będzie bezpieczna. Możesz zlecać tematy obowiązkowe, jak również pozostawić przestrzeń na rozwój własny pracownika.
  4. Dodasz ważne informacje czy dokumenty firmowe, a korzystając z intuicyjnych kreatorów stworzysz własne szkolenia (np. proceduralne czy produktowe). Raz przygotowany materiał udostępnisz wszystkim pracownikom, którzy będą mogli zapoznać się z nim w dowolnym, dogodnym dla nich momencie, a także wracać do niego, jeśli będzie taka potrzeba.
  5. Zaprojektujesz dedykowane ścieżki rozwoju lub skorzystasz z gotowych.
  6. Zadbasz o onboarding, tworząc ścieżki wdrożeniowe, na których umieścisz wszystkie ważne dla nowego pracownika informacje. Dzięki temu zmniejszysz rotację i koszty rekrutacji. Zapraszamy do artykułu, który w całości poświęcony jest usprawnianiu procesu adaptacji nowego pracownika.
  7. Przeprowadzisz ankiety i zbadasz opinie, a także zweryfikujesz wiedzę, tworząc testy, a wszystko to za sprawą wbudowanych w system, intuicyjnych kreatorów. Otrzymasz też pakiet gotowych szablonów testów / ankiet / szkoleń do dowolnego wykorzystania.
  8. Raporty pomogą Ci monitorować postępy i wyniki – weryfikuj je z poziomu platformy lub pobierz do pliku.
  9. Stworzysz wewnętrzną bazę wiedzy, co pozwoli Ci zapewnić pracownikom szybki i łatwy dostęp do niezbędnych informacji.
  10. Moduł powiadomień mailowych oraz systemowych umożliwi Ci m.in. przypomnienie pracownikom o zbliżającym się terminie realizacji poszczególnych obiektów szkoleniowych.

Zapisz się do Newslatte Dolineo
i odbierz podwójny BONUS

Otrzymasz bezpłatnie dwa przewodniki oraz co dwa tygodnie esencję dotyczącą świata HR w Polsce i na świecie, wykorzystania narzędzi L&D w firmach, onboardingu, feedbacku i oceny pracowniczej.

newsletter
nesletter logo

SMART jest administratorem Twoich danych. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności 
Regulaminie. Przejście dalej jest potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją warunków Regulaminu.

Platformy e-learningowe – wsparcie dla rozwoju pracowników

Uruchamiając platformę e-learningową w swojej organizacji, zapewnisz jej skuteczny i szybki sposób dzielenia się wiedzą! Takie rozwiązanie sprzyja utrzymaniu jednolitych standardów firmowych – dzięki niemu zyskasz pewność, że każdy pracownik posiada dostęp do takich samych informacji.

Decydując się na Dolineo, otrzymasz nasze wsparcie. Podczas uruchomienia systemu założymy konta dla Twoich pracowników oraz prześlemy im maile z dostępami. Dodatkowo, cena obejmuje dedykowany mailowy adres wsparcia dla administratorów oraz użytkowników, zdalny warsztat z obsługi platformy, pakiet wideoinstruktaży oraz pełną instrukcję.

Nasza platforma e-learningowa działa zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Wystarczy dostęp do przeglądarki oraz połączenie internetowe.

Platforma Dolineo działa zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych
Platforma Dolineo działa zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych

Aby przetestować pełne możliwości Dolineo oraz otrzymać ofertę – wypełnij formularz, podając firmowy adres e-mail oraz liczbę pracowników. To pozwoli naszemu Konsultantowi przygotować dla Ciebie bezpłatny, 14-dniowy dostęp demonstracyjny oraz wycenę. Z chęcią też porozmawiamy o potrzebach Twojej organizacji, doradzimy, czy umówimy się na niezobowiązującą wideoprezentację platformy.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona firm i instytucji, które z sukcesem korzystają z Dolineo!

Wypróbuj bezpłatnie Dolineo przez 14 dni, bez zobowiązań!

Udostępnij ten wpis
Patrycja Dyrda

Patrycja Dyrda